УКР
App for android App for apple

Український боксер Володимир Кличко порівняв себе з божевільним левом

31/07/2018
Український боксер Володимир Кличко порівняв себе з божевільним левом

Колишній чемпіон світу Володимир Кличко поділився своїми відчуттями від виходу на пенсію і порівняв себе з левом, якого випустили на свободу.
Українець зізнався, що був не до кінця готовий до виходу на пенсію.

Слова українця призводить одне з видань:

«Ймовірно, я недооцінив вихід на спортивну пенсію. Думав, коли завершу боксерську кар'єру, у мене з'явиться більше вільного часу. Але на ділі все виявилося навпаки. Також я думав, що добре підготувався до своєї другої кар'єри. Але теж недооцінив нове життя. 27 років поспіль я знав одне: до вечора суботи, до 23:00 я повинен бути стовідсотково готовим. І фізично, і ментально. Я просто тримав це в голові і тримав форму. Свою боксерську кар'єру я почав у 14 років, а завершив – в 41 рік. Але я недооцінив всі складнощі переходу.
Нелегко розлучитися з цим ставленням. Я б порівняв стан спортсмена з твариною, що знаходяться в клітці. Наприклад, тигром або левів. Ви начебто багато подорожуєте, багато спілкуєтеся, зустрічаєтеся з безліччю людей, але все це необхідно для вашої кар'єри. Зараз, коли лев випущений на свободу, він стає трохи божевільним, розуміючи, що світ набагато більше, ніж його клітка. І тепер він повинен впоратися і з цим. Так було і з моїми відчуттями. Я думав, що дійсно знаю світ, але тепер він став ще більше ».

Відзначимо, що Кличко продовжує тренуватися, але при цьому відкидає варіант відновлення кар'єри.

Нагадаємо, Володимир Кличко стане спаринг-партнером Джошуа під час підготовки до бою з Повєткіним.