Український гімнаст здобув два “золота” і “срібло” на міжнародному турнірі

24/03/2015

1417437358_89f1f7dd541650a6b39da74349a4bbe6

На турнірі зі спортивної гімнастики Turnier der Meister World Challenge Cup 2015, який відбувся в німецькому місті Котбус, український гімнаст Олег Верняєв здобув три медалі, дві з яких найвищого гатунку, передає УНН з посиланням на прес-службу НОК.

О.Верняєв показав найкращі результати у вправах на паралельних брусах (16,250 бала) та у вправах на гімнастичному коні (15,550).

З результатом 15,012 балів в опорному стрибку Олег Верняєв приніс до скарбнички української збірної срібну нагороду.

Раніше Олег Верняєв вперше в історії здобув Кубок світу. 21-річний киянин виграв усі три етапи кубкової серії в багатоборстві: у листопаді в Штутгарті, в грудні в Глазго та цими вихідними в американському Арлінгтоні, ставши першим українським спортсменом, якому вдалося стати володарем Кубка світу.

Джерело: korupciya.sport