Український тенісист візьме участь на турнірі в Кемпер

28/01/2019

Український тенісист отримав восьмий номер посіву на челленджері у Франції

Український тенісист Сергій Стаховський (№136 ATP) візьме участь в челленджері ATP у французькому Кемпер.

Сергій Стаховський – український тенісист;  переможець семи турнірів ATP (чотири – в одиночному розряді);  фіналіст одного юніорського турніру Великого шолома в одиночному розряді (Відкритий чемпіонат США-2004).

Стаховський став займатися тенісом в шість років, коли дідусь по материнській лінії привів його на корти Республіканського стадіону в Києві.

У 2010 році Стаховський регулярно вигравав матчі не тільки на турнірах ATP 250, але і на змаганнях серії Masters.  У червні отримав свій третій титул на цьому рівні, перегравши у фіналі трав'яного призу в Хертогенбосе Янко Тіпсаревич, а в кінці серпня – четвертий, обігравши в фіналі змагання в Нью-Хейвені Дениса Істоміна.

Українець отримав восьмий номер посіву і стартує з другого кола.

Його перший суперник визначиться в поєдинку італійця Маттео Донаті (№207 ATP) і австрійця Лукаса Мідлер (№275 ATP).

Також Стаховський в дуеті з Адріаном Менендес-Масейрас виступить в парному розряді.