Український велогонщик завоював Москву в День Перемоги

10/05/2015

1431195980-2502-v-gonke-pyat-kolets-moskvyi-dominirovali-ukrainskie-gonschiki

Українець Олександр Поливода став переможцем престижної міжнародної багатоденної велогонки "П'ять кілець Москви".

Учасник команди Kolss BDC-team виграв знамениту гонку, присвячену 70-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Гонка завершилася 9 травня в Москві на Воробйових горах.

Другим у генеральній класифікації фінішував ще один представник України – Андрій Хрипта з київської команди Kiev capital racing. У загальному заліку українець випередив росіянина Андрія Соломенникова з "Русвело". Останній замкнув призову трійку.

Відзначимо, що крім спортсменів з Росії та України у змаганнях брало участь 155 представників з Білорусі, Сербії, Казахстану, Узбекистану, Німеччини, Іспанії, Швейцарії та інших країн.

Джерело:  korupciya. sport