УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

В самому розквіті сил: Молодий олімпійський чемпіон помер на курорті

12/02/2019
В самому розквіті сил: Молодий олімпійський чемпіон помер на курорті

Олімпійський чемпіон помер у віці 30 років.

Райнельт також був дворазовим чемпіоном світу і триразовим чемпіоном Європи. Його удостоїли вищої спортивної нагороди Німеччини "Silbernes Lorbeerblatt".

На гірському курорті Санкт-Моріц в Швейцарії помер знаменитий німецький чемпіон світу і Європи 2012 року з академічного веслування Максиміліан Райнельт.

За інформацією DW, Райнельт відчув себе погано під час лижної прогулянки на біговій трасі. Медики оперативно приїхали на місце трагедії, проте допомогти не змогли.

"Наші співчуття його родині, друзям і всьому спортивному співтовариству", – йдеться в повідомленні.

На Олімпіаді 2016 року в Ріо Максиміліан в складі збірної Німеччини завоював «срібло», після чого завершив кар'єру у великому спорті і присвятив себе медицині. Наступного тижня у Рейнельта була запланована поїздка в Іспанію, де він в статусі лікаря повинен був супроводжувати німецьку збірну з веслування U23.

Президент МОК Томас Бах висловив співчуття у зв'язку з раптовою кончиною олімпійського чемпіона 2012 року з академічного веслування Максиміліана Райнельта.

"Максиміліан Райнельт був одним з найвизначніших представників німецького академічного веслування, а, крім того, дуже приємною людиною, якій вдалося успішно поєднувати заняття спортом і медициною", – сказав Бах.