УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Важко впізнати! Тільки погляньте як змінилась Руслана Писанка після участі в шоу “Зважені та щасливі”

24/03/2018
Важко впізнати! Тільки погляньте як змінилась Руслана Писанка після участі в шоу “Зважені та щасливі”

Переможцями сьомого сезону проекту СТБ "Зважені та щасливі" стала пара з блакитної команди – Олексій Добрянський і Наталія Токарєва, які разом скинули 123 кг (50,62% від загальної ваги пари) і виграли 400 тисяч гривень.

Їх тренер – Марина Боржемская-Узєлкова. Марина вперше стала тренером-переможцем і вперше за 4 роки змогла перевершити В'ячеслава Узелкова в основному зважуванні. Як говорив сам Слава, перемогти його не зможе ніхто, крім дружини. Так і сталося.

Проте, країна пильно стежила ще за однією парою проекту – народною улюбленицею Русланою Писанкою і її чоловіком Ігорем Ісаковим. Руслані вдалося схуднути на 42 кг, а Ігорю – на 40 кг. Разом вони стали легші на 32, 41%.

Руслана Писанка мріяла, щоб Ігор з РАГСу виносив її на руках. Тоді цього не сталося, але на фіналі актриса дочекалася цього моменту! До того ж, втрачати досягнутий результат вона не збирається.

На проекті пара зіграла весілля вдруге. Дійство було тематичним і парі Ігоря і Руслани дістався етностиль.

"Ти дивишся на Ігоря, обіймаєш його, і розумієш, що він повернув час назад", — коментують подію друзі однієї з зіркових пар проекту — Руслани Писанки та її коханого Ігоря. "Коли я побачив Руслану, у мене перехопило подих і побігли мурашки", — зізнався тренер актриси Слава Узєлков.

Після проекту Руслана продовжила активно займатися спортом і тримає себе у формі, а у інтерв'ю розповідала, що дуже рада, що побувала на проекті.

"Я абсолютно не шкодую про участь в шоу. Зараз я здорова і у мене нічого не болить! Коли я худла раніше, мені здавалося, такою я тепер буду завжди. Я скинула зайві кілограми і більше їх не наберу. Але це не так. Потрібно багато працювати, щоб постійно підтримувати хороший зовнішній вигляд, – впевнена  Писанка.