УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Відома українська тенісистка осоромилася на Вімблдоні в день свого народження

28/06/2018
Відома українська тенісистка осоромилася на Вімблдоні в день свого народження

Українська тенісистка Марта Костюк, яка займає 135-е місце в рейтингу WTA, поступилася у фіналі кваліфікації Вімблдону в день свого 16-річчя.

Суперницею українки була 103-тя ракетка світу іспанка Сара Соррібес-Тормо. Костюк вела з брейком у кожному з сетів цього матчу, але постійно в вирішальних геймах втрачала перевагу і програвала. Остаточний рахунок поєдинку – 7:5, 7:6 на користь іспанки.

Таким чином, жодна з українських тенісисток не змогла пройти в основну сітку Вімблдону через кваліфікаційний турнір. У першому колі програла Ангеліна Калініна, у другому боротьбу припинила Даяна Ястремська.

В основній сітці британського мейджора стартують чотири українські тенісистки: Еліна Світоліна, Леся Цуренко, Катерина Козлова і Катерина Бондаренко.

Нагадаємо, у другому колі відбіркового турніру Вімблдону Костюк обіграла 147-ю ракетку світу американку Крісті Ан з рахунком 6:7 (1), 6:3, 9:7.

А тим часом інша українська тенісистка Еліна Світоліна перебралася жити до Лондона напередодні Вімблдону. Перша ракетка України вважає, що там кращі умови для тренування і життя загалом.