УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Відомий американський спортсмен отримав російський паспорт

29/05/2018
Відомий американський спортсмен отримав російський паспорт

Відомий боєць ММА Джефф Монсон отримав російський паспорт, на який подав документи в 2014 році. Монсон відомий своєю любов'ю до Росії і ностальгією за СРСР і комунізмом. Наприклад багато своїх боїв він починав з гімну розваленого союзу.

Тепер же указ президента Володимира Путіна про надання американцеві громадянства опублікований на порталі правової інформації. Монсону 47 років, він народився в США. З початку війни Росії проти України активно підтримував сепаратистів і навіть отримав паспорт "ЛНР".

Втім, Монсона не можна назвати найуспішнішим бійцем, хоча він і має безліч звань і призів. За свою кар'єру Монсон провів лише 86 боїв, в яких здобув 59 перемог і зазнав 26 поразок.

 Монсон називає себе анархістом. «Я анархіст, той, хто хоче покінчити з класовою ієрархією в суспільстві і тим, що породжує таку нерівність».

Він неодноразово притягувався до відповідальності за участь в несанкціонованих акціях протесту. 10 вересня 2016 Джефф Монсон отримав паспорт «Луганської народної республіки» з рук тодішнього глави «ЛНР» Плотницького.