УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Відомий футболіст раптово перейшов у київський клуб

06/08/2018
Відомий футболіст раптово перейшов у київський клуб

Олександр Алієв захищатиме кольори київського аматорського клубу Меліоратор

Екс-гравець Динамо Київ та збірної України Олександр Алієв продовжить виступи у складі команди Меліоратор. Цей колектив грає у чемпіонаті Київської області. До цього 33-річний Алієв був граючим тренером ФК Хмельницький.
Колишній футболіст київського Динамо Олександр Алієв назвав свою роботу зі знаменитим тренером Олександром Яковенком найпродуктивнішим моментом кар'єри. За словами спортсмена, наставнику вдалося як виховати гравців, так і зробити з них боєздатний колектив.

"Яковенко – мій другий батько. Я в 15 років приїхав до нього. У нього на першому місці стояла дисципліна і порядок. Він для мене залишиться тренером №1. Те, як ми працювали в "молодіжці", блювали, не приховую цього. З нашої команди 85-го року він зробив дуже хорошу команду. Нам не було рівних, навіть у Першій лізі. Ніколи не переживали, що програємо, виходили і всіх м'яли", – розповідає Алієв.

Олександр Алієв став головним тренером аматорського ФК Хмельницький у березні цього року. На той момент клуб займав останнє місце в турнірній таблиці чемпіонату України серед аматорів.