УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Відомий український клуб змінив свою назву

25/07/2018
Відомий український клуб змінив свою назву

ХК Вовки змінить назву і переїде на нову арену. В цьому сезоні клуб виступатиме під новою назвою – «Крижані Вовки».
Нещодавно ХК «Вовки», який має броварську «прописку», підтвердив свою участь в чемпіонаті Української хокейної ліги, ставши таким чином шостим учасником турніру. 
 
Весь цей час президент клубу Андрій Хапков та тренер, Микола Сидоров, самі в минулому відомі гравці, проводили підготовчу, організаційну роботу, в результаті якої в життєдіяльності «вовків» сталися певні зміни. За інформацією президента команди Андрія Хапкова цього сезону клуб виступатиме під новою назвою – «Крижані Вовки». 
 
Це пов’язане із тим, що цього року команда тісно співпрацюватиме із київською ДЮСШ «Крижинка», з керівництвом якої підписано договір про співпрацю з метою залучення її вихованців до великого хокею, адже своєї команди серед дорослих у них не має. Матчі УХЛ  ХК «Крижані Вовки» проводитимуть на льодовій арені по вулиці Шалетт (неподалік ст. метро «Дарниця»). Місце тренувань поки що невідомо. 
 

Зовсім скоро розпочнуться відбірні тренувальні збори, на яких і буде визначено склад команди на сезон. Про час і місце ми повідомимо пізніше Також в найближчий час ми познайомимо хокейну спільноту із новим логотипом ХК «Крижані Вовки».