УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Відомого українського спортсмена дискваліфікували за пост у Instagram

30/07/2018
Відомого українського спортсмена дискваліфікували за пост у Instagram

 

Грабовський розкритикував екіпірування бренду у своїх "сторіс". Українського легкоатлета Антона Грабовського дискваліфікували на 6 місяців за критику форми збірної.

Про це повідомляється на сайті Федерації легкої атлетики України.

Грабовський в Instagram висловився про форму, надану технічним спонсором ФЛАУ — ASICS. Виробник форми дізнався про відгук спортсмена, який позначив офіційну сторінку бренду в "сторіс", та звернувся до федерації. Своєю чергою, у ФЛАУ вирішили з 22 липня дискваліфікувати спортсмена на шість місяців.

"Вчинок спортсмена поставив під загрозу ділові угоди між технічним партнером і збірної України", — йдеться в заяві.

Після інциденту легкоатлет вирішив записати відеозвернення, на якому продемонстрував збережені публікації та пояснив, що жодної прямої образи на адресу бренду він не писав.

"Я не виправдовуюся і обурююся — просто це трохи перекрутили. Я не висловлювався образливо на адресу ASICS та не писав капості. Це були "сторіс" в Instagram, а не пости — їх уже нема у публічному доступі", — розповів він.У підписах до історій Грабовський написав "Nike come back in Ukraine please" (Nike, повертайся в Україну будь ласка — ред.) і "ну що це таке?". При цьому він наголосив, що не вважає форму поганою.

"Є нюанси, але бігати можна. Взагалі-то костюм й інша форма мені сподобалися, щонайменше у плані дизайну", — зазначив легкоатлет.

За словами Грабовського, у ФЛАУ йому пояснили, що повага до національної форми входить до його обов’язків як члена Федерації легкої атлетики України.

"Після цього я вирішив перечитати обов’язки, але такого пункту у переліку не знайшов", — дивується спортсмен.