УКР
App for android App for apple

Віктор Постол втратив шанс боротися за чемпіонський пояс

26/06/2018
Віктор Постол втратив шанс боротися за чемпіонський пояс

Українець одноголосним рішенням суддів поступився непереможному британцеві

Колишній чемпіон світу за версією WBC в першій напівсередній вазі українець Віктор Постол в поєдинку за титул WBC Silver в Глазго поступився британському боксеру Джошу Тейлору. Переможець цього бою став обов'язковим претендентом на титул WBC, який належить американцеві Хосе Карлосу Раміресу. Постол повинен був вийти на рингу ще в березні, але тоді зламав палець і його поєдинок проти Реджіса Прогрейса за титул "тимчасового" чемпіона WBC був скасований.

Постол серйозно підійшов до поєдинку і з перших секунд захопив ініціативу, взявшись пробивати по корпусу суперника. Британець відповів українцеві вже в другому раунді, після чого у Віктора відкрилося невелике розсічення.

У третьому раунді Тейлор завдав кілька небезпечних ударів, але і Постол відповів точними атаками, а ось в четвертому раунді наш боксер повністю перебоксував опонента, отримавши похвалу зі свого кута.

П'ятий раунд і початок шостого залишилося за Постолом, але за хвилину до гонга він пропустив небезпечний удар і змушений був час, що залишився захищатися. Сьома трихвилинка пройшла в обопільній боротьбі, але Постол атакував більш гостро. Тейлор пішов на відпочинок з розсіченням над правим оком.

Восьмий раунд видався важким для обох боксерів – і Постол, і Тейлор кілька разів точно пробивали по цілі. Дев'ятий раунд активніше почав британець, викликаючи після кожного свого точного удару бурю овацій на трибунах, але Постол тримався на ногах, використовуючи тактику клінчів.

Чемпіонські раунди Тейлор почав більш активно і вже в кінцівці десятого відправив Постола в нокдаун, українець зумів піднятися на ноги і вистояти залишилися 15 секунд. Окрилений успіхом британець кинувся добивати українця в 11-му раунді, але Постол витримав кілька потужних ударів і сам пару раз перевірив на міцність голову суперника.

У 12-му раунді Постол пішов ва-банк, але сил на фінальний штурм не залишилося. Практично без захисту провели завершальну трихвилинку боксери і розійшлися по своїх кутках в очікуванні рішення суддів. А рефері одностайним рішенням віддали перемогу Тейлору – 117: 110, 118: 110, 119: 108

34-річний Віктор Постол на професійному рингу провів 31 бій: 29 перемог і 2 поразки, перше йому завдав Теренс Кройфорд в об'єднавчому поєдинку влітку 2016 року. У рейтингу діючих боксерів першої напівсередньої ваги Постол займає друге місце. Зріст боксера – 180 см, розмах рук – 187 см.