УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

“Він футболу в житті не бачив нормального”: Екс-тренер Динамо розповів про конфлікт із Мілевським

20/08/2018
“Він футболу в житті не бачив нормального”: Екс-тренер Динамо розповів про конфлікт із Мілевським

Олексій Шпилевський висловився про конфлікт з Артемом Мілевським

Колишній головний тренер брестського Динамо Олексій Шпилевський розповів про конфлікт з форвардом Артемом Мілевським. Українець покинув білоруський клуб цього літа через розбіжності з Шпилевським.
 

"Конфлікт з Артемом Мілевським? "Чоловік прийшов з нізвідки. Брати і прибирати лідерів команди. Та який у нього рівень роботи, якщо він тренував тільки в академії Лейпцига? Що він може сказати? Він футболу в житті не бачив нормального", – пригадує слова Мілі Шпилевський та додає, – на дуже багато чого я закривав очі: жахливу репутацію, на всі чутки, хотів сам переконатися.

Але коли людина не дотримується пристойності, ні крапельки поваги і респекту не тільки до мене, але і до партнерів, то треба приймати для всіх правильне рішення, в першу чергу для команди", — цитуємо Шпилевського.

Зазначимо, що Шпилевсикй був відправлений у відставку 11 серпня після розгромної поразки від кіпрського Аполлона в першому матчі кваліфікації Ліги Європи (4:0). У повторній грі з кіпріотами командою керував чех Марцел Личка, з яким Динамо Брест переміг 1:0 і вилетів з Ліги Європи за сумою двох матчів.