Він повернувся: Елвіс виграв марафон у Лос-Анджелесі

15/11/2016

Відбувся 50-й костюмований Rock 'n' Roll марафон в Лос-Анджелесі. Кому, як не Елвісу, його виграти?

Минулої неділі відбувся черговий ювілейний марафон в Лос-Анджелесі. Захід унікально своїм з'єднанням серйозного спортивного змагання з елементами шоу, передає Корупція.Спорт

Цього року перемогу здобув саме "Елвіс". Майкл Вардіан в костюмі Елвіса Преслі перетнув фінішну лінію першим серед усіх учасників забігу, яких було близько 45 тисяч.

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

42-річний марафонець пробіг дистанцію за 2 години 38 хвилин і 4 секунди. Весь цей час Майкл втік не в зручному спортивному обмундируванні, а в костюмі Короля рок-н-ролу. Одягнувши чорну перуку і класичний комбінезон з золотими блискітками, Вардіан став схожим на Елвісом Преслі в його кращі роки.

"Я не був упевнений, яким буде костюм, наскільки зручно буде в ньому бігти. Але мої побоювання не виправдалися. Мені, насправді, було дуже зручним для користувачів в ньому '', – сказав переможець забігу.

Майкл здобув не просто перемогу в забігу – йому вдалося побити рекорд Книги рекордів Гіннеса. Він став найшвидшим марафонцем, одягнений в костюм Елвіса.

Крім великого числа Елвісів, в забігу також взяли участь: Людина-павук, Форрест Гамп і багато інших персонажів.