Вінницький легкоатлет Анатолій Орєхов у 80 років став чемпіоном України

02/08/2016

В Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів. На старт виходили 350 спортсменів з 21 регіону. Вінницька збірна посіла перше загальнокомандне місце серед семи областей другої групи. За неї виступали не лише представники обласного центру, але й бігуни з Піщанського, Гайсинського і Теплицького району.

В особистому заліку чемпіонами країни стали кілька наших земляків: Анатолій Орєхов (біг на 100 і 200 метрів, категорія понад 80 років), Анатолій Павлишин (400 і 800 метрів, понад 65 років), Андрій Данилов (400 і 800 метрів, понад 50 років), Петро Гарник з Теплика (спортивна ходьба на 5 км, понад 50 років), Олена Пилипенко (100 і 200 метрів, понад 60 років), В’ячеслав Войтенко (100 і 200 метрів, понад 75 років).

– На чемпіонат України ми зібрали повний і найсильніший склад команди. Тому вдалося показати найкращий результат за всю історію, – каже капітан вінницької збірної Анатолій Орєхов.

Анатолій Орєхов, який нещодавно відсвяткував 80-річний ювілей, виявився найстаршим бігуном на чемпіонаті. Суперників у його віковій групі не виявилося. Тому Анатолій взяв участь у забігу разом з молодшими спортсменами. Дістався фінішу останнім, але все одно отримав золоту медаль. – Я тренуюся щоранку на березі Вишенського озера. Витрачаю на це дві години. Займаюся спортивною ходьбою, бігаю на короткі відстані, виконую загальнофізичні вправи на силу, а також пропливаю кілометр, – розповів Анатолій Орєхов.