УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Вівсянка гробить здоров’я і “нагороджує” целюлітом: несподівана заява лікарів

21/08/2015
Вівсянка гробить здоров’я і “нагороджує” целюлітом: несподівана заява лікарів

01овсянка-с-яблоками

Вівсянка швидкого приготування завдає шкоди організму і може спровокувати появу зайвих кілограмів. Про це експерти розповіли в програмі "Ранок у великому місті" на каналі ICTV, повідомляє Корупція.Спорт з посиланням на lady.obozrevatel.com

Перш ніж стати кашею, зерно проходить багаторівневу гідротермічної обробки – найчастіше його пропарюють при високій температурі і тиску.

Втім, після такої обробки вівсянка гарантовано втрачає цілий ряд корисних властивостей. Наприклад, волокнисту структуру і майже весь вітамінний ряд. А мікроелементи починають зв'язуватися в нові сполуки, які просто не можуть бути засвоєні організмом.

Та й фрукти, які повинні були б зробити кашу з пакетика ще більш корисною, насправді тільки вбивають ваше здоров'я. Адже вони щедро доповнюються стабілізаторами, імітаторами кольору і аромату.

Якщо ви сподіваєтеся схуднути за допомогою вівсянки, будьте впевнені – це неможливо. Адже виробники приховують у складі одну важливу деталь – велика кількість трансформованого крохмалю, який з'являється в каші після обробки.

Тому, спочатку люди снідають вівсянкою, а потім лікуються від целюліту і ожиріння. Оскільки кінцевим продуктом розпаду крохмалю є цукор, медики застерігають від регулярного вживання такої продукції. Теоретично вона може призвести навіть до цукрового діабету.

images