УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Вона стала переможницею шоу “Танцюють всі”. Як зараз живе Наталія Лігай

21/06/2018
Вона стала переможницею шоу “Танцюють всі”. Як зараз живе Наталія Лігай

Телепроект "Танцюють всі" на СТБ вже давно став культовим. Учасники та переможці цього конкурсу стали справжніми зірками, а телеглядачі вболівали за них і від щирого серця бажають перемоги своїм улюбленцям. Часто у шоу перемагали ті, кого від початку проекту і судді, і учасники, і навіть глядачі вважали неконкурентноспроможними.

Сьогодні ми розповімо вам про Наталію Лігай. Жінка стала переможницею "Танцюють всі" у грудні 2009 року. Спочатку на проекті не сприймали її серйозно, адже вона була найстаршою учасницею в сезоні, мала сім'ю та двох дітей. Але Наталя змогла довести цілій Україні, що вона найкраща і заслуговує на перемогу. 

В одному з інтерв'ю Наталія Лігай призналася, що у 17 років навіть не думала про те, що буде професійно займатися танцями. Проте доля повернулася так, що дівчина стала їздити на конкурси і змагання за кордон, де познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Романом, який теж професійний танцівник. Зараз пара виховує двох синів: Олега і Данила. Танцівниця розповідає, що старший син Олег вже пішов шляхом батьків. А от з молодшеньким в сім'ї виникла суперечка: Наталя хотіла, щоб син теж танцював, а от її чоловік, який в дитинстві мріяв грати у футбол, хотів, щоб нащадок втілив його дитячу мрію.  Проте сталося так, як хотіла мама: маленький Даня танцює і радує Наталю своїми досягненнями.

Як живе династія танцюристів після того, як Наталія Лігай стала переможницею шоу "Танцюють всі"? Сама жінка зізнається, що уваги з боку преси побільшало. Іноді це її дуже дратує, але Наталя розуміє, що журналісти просто виконують свою роботу. А от сім'ю професійна танцівниця старається оберігати від зайвої уваги папарацці. Жінка веде сторінку у Фейсбуці, але не додає своїх шанувальників і користується соцмережами як звичайний користувач, а не як публічна особа. Це прагнення до приватності знайоме кожному, хто став відомим раптово і прагне сховатися від цілого світу.

Разом із чоловіком Романом Наталія часто їздить за кордон виступати. Сини залишаються з бабусями, адже батьки вважають, що найголовніше для нащадків – освіта і не хочуть відривати їх від навчання.

У будь-якому разі ми бажаємо Наталі успіху. Наша редакція впевнена, що її ім'я ще неодноразово з'явиться на сторінках преси.