УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Вони були найважчими на проекті”: Як змінилося життя учасників “Зважених” Дмитра і Андрія Рубанів

27/05/2018
“Вони були найважчими на проекті”: Як змінилося життя учасників “Зважених” Дмитра і Андрія Рубанів

Телешоу «Зважені та щасливі» завоювало популярність не тільки в Україні, але і в багатьох інших країнах світу. Загальна любов до соціальних проектів, які спрямовані на те, щоб зробити краще життя конкретної людини, цілком з'ясована: все відбувається у нас на очах. Учасники – реальні люди зі своїми проблемами і бідами, а не герої фантастичних романів, якими ми зачитувалися в дитинстві.

Часто після закінчення такого проекту нам цікаво дізнатися, що ж потім сталося з учасниками, за результат яких ми хворіли цілою країною. Сьогодні ми розповімо, що сталося після проекту «Зважені та щасливі» з братами Рубанами – Андрієм і Дмитром.

Нагадаємо, що хлопчики були великими ще з раннього дитинства. Причиною тому була їх мама, яка не вважала  вагу синів проблемою. Навіть коли хлопці прийшли на проект, мати часто шкодувала їх і хотіла побалувати смачненьким. Мама, чого вже тут.

Брати прийшли на проект схуднути і почати нове життя. Молоді чоловіки хотіли жити повноцінно, щоб більше на них ніхто не показував пальцем, як це часто було в дитинстві і в підлітковому віці. І у них вийшло. Андрій і Дмитро скинули під час телешоу майже половину своєї ваги. На фінальному зважуванні їх результат був такий: Андрій скинув 104 кг (вага на початку проекту 213 кг), а його брат – 92, хоча він і покинув проект раніше. Такий результат не міг не радувати.

Після проекту вони продовжували слідкувати за своєю вагою, але кожен по-своєму.

"Після проекту ми стали суперниками по домашньому схудненню. Діма думає, що він худне правильно, я вважаю інакше", – розповідав Андрій.

Після «Зважених» Андрій Рубан подався на проект «Половинки». Там він хотів знайти свою любов. Але хлопця було не впізнати. Незважаючи на те, що під час проекту він скинув багато зайвої ваги, що говорить про силу волі, в новому телешоу він став учасником-істеричкою, при цьому стрімко повертався до старих вагових показників. Скандалив з суддями, хамив, найпростіші питання виводили Андрія з себе. Трохи заспокоївшись, хлопець пояснював, що він дуже роздратований від усвідомлення, що пропалює своє життя. У нього ніколи не було стосунків з жінкою, і це його дуже пригнічує.

"До проекту я важив 213 кг, схуд до 109. Але набрав уже більше 50 кг. Шоу закінчилося, мотивації не стало. У мене ніколи не було стосунків. Дівчата використовують мене, як жилетку. Ніхто не дивиться на мене як на чоловіка", – розповідав хлопець.

Посварившись з експертами і так і не знайшовши свою любов, Андрій Рубан покинув проект «Половинки» і зарікся ніколи більше не брати участі в «подібній вакханалії».

Що робив після «Зважених» брат Андрія Діма – невідомо. Він багато і старанно займався вдома, досяг результату, але особисте життя хлопець не афішує. Його сторінки в соцмережах рясніють демотиваторами, коментарями шанувальників і особистими роздумами. Можливо, він вирішив будувати своє життя далеко від телекамер. І ми його в цьому підтримуємо. Адже є тільки мить між минулим і майбутнім. Саме вона називається життя.