Воротар збірної КНДР відчув себе безсмертним

06/10/2016

Складно сказати, чим керувався юний кореєць і яка таємниця всієї цієї ситуації. Не хочеться думати і про майбутнє стража воріт, враховуючи всю суворість керівництва тоталітарної держави,пише Корупція.Спорт.

Варто лише додати, що після трьох поразок на ЧС-2010 (1: 2 від Бразилії, 0: 7 від Португалії і 0: 3 від Кот д'Івуару) тодішнього наставника збірної КНДР в покарання відправили в виправні табори.
Цікаво, що чемпіонат світу-2010 став першим для північнокорейської збірної після тривалої перерви. До того останнім чемпіонатом для команди КНДР стало першість світу в 1966-му. Але і тоді для футболістів нічим хорошим змагання не закінчилися. Корейці пройшли аж до чвертьфіналу, проте за поразку в тому матчі всіх гравців, за винятком одного нападника, також заслали в табори.
Свої варіанти мотивів голкіпера і варіанти розвитку подій можете пропонувати в коментарях.