Без категорії

“Ворскла” програла гру, що продовжувалась протягом 100 хвилин

09/11/2018

Полтавчани поступилися "Карабаху" в Лізі Європи

У Полтаві пройшов поєдинок четвертого туру групового етапу Ліги Європи.  "Ворскла" приймала азербайджанський "Карабах".  Зустріч почалася невдало для підопічних Василя Сачко.  Вони пропустили швидкий гол.  Артур віддавав невдалий пас в штрафну, Шуст вискочив з воріт і спробував забрати м'яч у ногах Медведєва, але сфолив.  Пенальті!  Абдуллаєв пробив з 11 метрів точно в кут.  Далі до кінця тайму команди грали без небезпечних моментів і рахунок на табло не змінився.

Другий тайм був цікавий не так тим, що відбувалося на полі, як подіями на трибунах.  Спочатку рефері довелося призупинити зустріч через фанатської піротехніки.  А потім арбітр і зовсім вивів команди з поля.

Коли вболівальники заспокоїлися, гра продовжилася, а до основного часу рефері компенсував 12 хвилин.  І в цей час у "Ворскли" був найреальніший шанс уникнути поразки.  Після навісу з кутового Шарпар головою пробив в кут, але голкіпер "Карабаху" дістав м'яч.  "Ворскла" поступилася – 0: 1, але за різницею м'ячів в турнірній таблиці вище "Карабаху".