УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Вперше в історії: українка видала вражаючий результат на чемпіонаті світу

08/02/2019
Вперше в історії: українка видала вражаючий результат на чемпіонаті світу

Українська сноубордистка Аннамарі Данча завоювала першу призову медаль у своїй кар’єрі.

28-річна спортсменка змогла зайняти друге місце в дисципліні паралельний слалом на чемпіонаті світу в США.


Срібна медаль дісталася українці після заїзду проти Джулії Зогг зі Швейцарії.

Данча поступилася своїй опонентці всього лише 0,85 секунди.


Третє місце зайняла сноубордистка з Німеччини Рамона Хофмайстера. Для Аннамарі медаль, отримана на чемпіонаті світу в Юті, стала першою за все її кар’єру.

Відомо, що українська сноубордистка Аннамарі Данча досягла найкращих результатів у своїй кар’єрі, продемонструвавши гідний виступ на чемпіонаті світу в США. 28-літня спортсменка пройшла кваліфікацію в дисципліні паралельний слалом на чемпіонаті світу.

Данча змогла відібратися в топ-16 з шостим результатом, але у вирішальній сутичці програла росіянці.. В 1/8 фіналу наша спортсменка спускалася проти сноубордистки з Нідерландів Міхелли Деккер.


В місті Юта, де проходили змагання, йшов сильний снігопад, тому українці довелося боротися ще зі свіжим снігом. Виступ Данча було не ідеальним, вона допустила ряд помилок, але вийшла переможцем з цього заїзду. Її суперника на одному з останніх поворотів втратила рівновагу і впала в сніг. Після цього українка змогла без проблем доїхати до фінішу.

У заїзді в рамках чвертьфіналу удача була вже на боці суперниці Данча – російської сноубордистки Наталії Соболєвої. Українка йшла врівень зі спортсменкою з Росії, але на середині дистанції помилилася і впала, втративши всі шанси на перемогу.

Підсумком виступу Аннамарі Данча на чемпіонаті світу в США в дисципліні паралельний слалом стало шосте місце – це кращий результат в її кар’єрі.

У числі спортивних заслуг українки вже значилися виступи на світових аренах, однак вище 17-ї позиції не піднімалася. Краще досягнення на Олімпіаді – 16-е місце в Ванкувері-2010.