УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Всесвітньо відомий боєць завершив кар’єру

26/06/2018
Всесвітньо відомий боєць завершив кар’єру

Рашад Еванс в віці 38 років вирішив зав'язати з ММА

38-річний ветеран, екс-чемпіон UFC у напівважкій вазі Рашад Еванс завершив кар'єру.
 

«Я довго розмірковував над останніми подіями і продумував свій наступний крок. І я вирішив піти. У моєму житті був такий період, коли бої відсунули інші аспекти на далекі плани. Але зараз все перевернулося.
 
Багато хлопців з ММА не бували на вершині, вони голодні до перемог. А я там був – і тепер я байдужий. Я більше не можу себе обманювати », – сказав Еванс.
 
Рашад Еванс почав професійну кар'єру в ММА в 2003-му році. Він став переможцем другого сезону The Ultimate Fighter. У ММА провів 28 боїв, 19 раз переміг, 8 раз програв, і 1 поєдинок звів внічию. Останній раз американець перемагав в 2013-му році, після чого програв п'ять поєдинків поспіль.

 

Раніше колишній чемпіон UFC Ліоте Мачіда перейшов в Bellator.

Bellator MMA – американська спортивна організація, що базується в Ньюпорт-Біч і проводить бої зі змішаних єдиноборств (т. Н. MMA – від англ. Mixed Martial Arts). Вона щорічно організовує турніри (т. Зв. «Сезони» – англ. Seasons), в яких бійці виявляють переможця за олімпійською системою в різних вагових категоріях. Крім цього проводяться сутички за чемпіонський пояс організації. Після приходу в 2014 на посаду директора організації Скотта Кокера "сезони" були скасовані.