УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

WADA винесло рішення щодо дискваліфікації Срни

05/04/2018
WADA винесло рішення щодо дискваліфікації Срни

Хорват почне тренуватися з "гірниками" вже влітку

Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) залишило в силі рішення Національного антидопінгового центру України щодо дискваліфікації капітана Шахтаря Даріо Срни на 17 місяців за вживання допінгу.

Про це "Футбол 24" повідомили у прес-службі WADA. Агентство не подаватиме апеляцію на рішення по дискваліфікації Срни на 17 місяців.

"WADA вирішило не апелювати по цій справі. Тим не менш, національна антидопінгова організація та ФІФА мають право скористатись апеляцією, якщо це дозволяє зробити дедлайн по подачі апеляції", – повідомили в агентстві.

На дане рішення української інстанції могла бути подана апеляція до Спортивного арбітражного суду в Лозанні (Швейцарія), але наразі невідомо, чи скористалась бодай одна сторона справи, наприклад, ФІФА, даним правом апеляції. WADA зазначило, що таким правом не скористалось.

Нагадаємо, Національний антидопінговий центр дискваліфікував Срну на 17 місяців. Термін дискваліфікації розпочався з дати взяття проби – 22 березня 2017 року. Хорват зможе повернутись на поле 22 серпня 2018 року, а до тренувань з командою – за два місяці до закінчення терміну відсторонення, з 22 червня 2018 року.

Контракт Даріо Срни з Шахтарем закінчується 30 червня 2018 року. Про його продовження поки не повідомлялося. Хорват захищає кольори донецької команди з 2003 року. За "гірників" Срна провів 339 матчів, в яких забив 33 м'ячі.