УКР
App for android App for apple

“Я побачив приємну людину, яка…”: Гассієв зробив гучну заяву перед боєм з Усиком

13/07/2018
“Я побачив приємну людину, яка…”: Гассієв зробив гучну заяву перед боєм з Усиком

Російський боксер Мурат Гассієв, з яким українець Олександр Усик зустрінеться у фіналі Всесвітньої суперсерії (WBSS), зробив гучну заяву перед боєм.

24-річний боєць не згоден з рішенням суддів у півфінальному бої Усика проти латвійця Майріса Брієдіса.

"Вважаю, що Усик виграв бій без питань і з роздільним рішенням суддів я не згоден. До речі, я не вважаю, що Усика неможливо перемогти за очками. Принаймні, раз ми згадали його бій з Брієдісом, то саме в цьому бою першу його половину за очками вів саме Брієдіс. Яку роль відіграє той факт, що Усик був присутній на моєму бою з Дортікосом, я, чесно кажучи, не знаю. Я побачив приємну людину, яка щиро мене привітала. Більше нічого сказати не можу", – заявив Гассієв.

Нагадаємо, бій Усик – Гассієв відбудеться 21 липня у Москві.

Ставки букмекерів

Букмекери вже приймають ставки на фінальний поєдинок WBSS Усик – Гассієв.

Коефіцієнт на перемогу Усика становить всього 1,36, тоді як котирування на тріумф Гассієва – 3,10.

Нічия в цьому поєдинку за правилами турніру не передбачена, проте коефіцієнт на те, що три судді виставлять однакові оцінки за підсумками бою, становить 23,00.

Усик заявив, що не звертає увагу на галас навколо поєдинку з росіянином Муратом Гассієвим, і не думає про політичний підтекст цього бою.

Менеджер Усика Егіс Клімас пообіцяв, що українець під час розкрутки бою проти російського боксера буде говорити тільки про бокс.