УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

“Я заплатив би за себе менше”: про які цифри і за що говорить Неймар

14/06/2018
“Я заплатив би за себе менше”: про які цифри і за що говорить Неймар

Форвард "ПСЖ" і збірної Бразилії Неймар сказав, що не відчуває гордості через те, що його трансфер з "Барселони" в паризький клуб коштував рекордні 222 млн євро.

 – Я не пишаюся ні ціною трансферу, ні тим, що я є найдорожчим футболістом в історії, – слова Неймара. – Це просто гроші і більше нічого. Я не міг вплинути на це. Особисто я заплатив би за себе менше.

Я завжди хотів бути особливим. Це було моєю метою з самого початку, коли я тільки почав займатися футболом. Тоді мені було 11 років. Це може прозвучати ніяково, але з того моменту я кожен день намагався ставати все краще і краще. Я серйозно працював і жертвував, щоб одного дня стати професійним гравцем. Це була єдина мрія, яка була у мене.

Я мріяв грати за основний склад "Сантоса", викликатися до збірної Бразилії і одного разу відправитися в Європу. Тоді не можна було передбачити, що я досягну успіху, але я думав про це. Нічого іншого для мене не було. Пишаюся, що я домігся своєї дитячої мети. Для мене це було важливо. Як гравець, ти завжди хочеш проявити себе і утвердитися. Розмови про трансферну вартість не скажуть про те, наскільки ти хороший, – зазначив Неймар

 В даний час Неймар знаходиться в розташуванні збірної Бразилії, яка продовжує готуватися до чемпіонату світу-2018.

Автор: Сергій Семенченко