Як дружина російського олігарха ледь не зірвала фінал Євроліги

16/05/2016

1463349723_b_final-evrolig

Під час вчорашнього фіналу баскетбольної Євроліги між російським "ЦСКА" та турецьким "Фенербахче" стався скандальний випадок.

Про це повідомляє Depo.Сектор. Під час матчу, що завершився перемогою ЦСКА з рахунком 101:96, ледь не сталася грандіозна бійка. А все через дружину російського олігарха, передає Корупція.Спорт.

Голова правління “Сібур-холдингу” Дмитро Конов, що зайняв місце поряд з майданчиком разом з дружиною Катариною Конкс, в одному з епізодів вирішив, що гравець "Фенербахче" Нікола Калініч спеціально зачепив його супутницю. Конов відштовхнув гравця, що не сподобалося вже турецьким фанатам, яких на трибунах арени в Берліні зібралося вісім тисяч. Виникла сутичка, і в справу довелося втрутитися поліцейським, а матч перервали на кілька хвилин.