УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Як Коломойський поміняв “Дніпро” на Корбана

17/08/2015
Як Коломойський поміняв “Дніпро” на Корбана

rtr3qo68_pic4_zoom_1000x1000_77101_615x462

Політична боротьба та ставка команди Коломойського на місцеві вибори обернулася кризою клубу олігарха, який ще нещодавно грав у фіналі Ліги Європи.

Коноплянка пішов, Маркевич хоче втекти, лідер атаки Калінич переходить у "Фіоернтину", Канкава втікає у "Реймс"… Сучасний клуб "Дніпро" чимось схожий на плавно потопаючий корабель, з якого намагаються втекти капітан зі старшинами, залишивши на борту лише матросів. Розпродаж "Дніпра", який ми прогнозували раніше, розпочався. Але найголовніша біда – відсутність стабільності, якою і раніше не славився "Дніпро". Але зараз вона відчувається найбільш гостро.

Джерела в клубі злили ЗМІ інформацію про заборгованості по зарплаті, які вже складають 4 місяці, новину повідомляє Корупція спорт з посиланням на depo.ua

Також нібито в "Дніпра" немає грошей на готель в Одесі, тому на матч з "Шахтарем", який відбудеться 14 серпня, "Дніпро" поїде у день гри.  Автора цього тексту пов'язують добрі відносини з одним із футболістів "Дніпра", який на умовах анонімності, щоб не мати зайвих розмов з гендиректором Стеценком, розповів про справжню ситуацію в команді. За його словами, інформація про заборгованість по зарплаті правдива, але лише частково. Гравцям не виплатили преміальні за вихід у фінал Ліги Європи. Щодо 4-місячних боргів – не зовсім правда, бо футболісти отримали частину грошей за цей період. Більшість футболістів після минулорічного успіху вимагали, щоб їм збільшили зарплату або, як мінімум, провели індексацію, бо вони досі отримують її за курсом 12 грн за долар.  Щодо відсутності грошей на готель – смішно, але футболісти самі не в курсі про це. На момент розмови вони тільки заїхали на базу. Гендиректор "Дніпра" Андрій Стеценко на питання, чи знайдеться у нього можливість поговорити, відповів, що такої можливості він не має. Варто нагадати, що "Дніпро" дуже давно мав борги. Всі гроші, які клуб заробив за минулорічний успіх у Лізі Європи, в Коломойського через суд відібрали в якості виплати компанії, що будувала "Дніпро Арену". Крім того в УЄФА знають про борги по зарплаті та трансферним виплатам. Головна причина економії Коломойського – ставка на місцеві вибори. Політичний проект "Укроп", створений олігархом, вимагає великих фінансових вливань. Тому зараз зовсім не до футболу. А от після виборів можна повернутися до фінансування команди, якщо у цьому буде необхідність. За логікою Коломойського, бренд "Дніпро" навіть потопаючи допоможе йому з піаром перед виборами.