УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

Як просити про те, що вам потрібно, і отримувати бажане

04/10/2016
Як просити про те, що вам потрібно, і отримувати бажане

«Не варто очікувати, що ваші бажання вгадають і виконають немов « по щучому велінню, по моєму бажанню ». Треба відкрити рот і вимовити те, що вам потрібно. Все, що відбувається в нашому житті, багато в чому визначає комунікація. Якщо ви не в змозі висловити те, що вам потрібно від своїх підлеглих, колег, керівництва, клієнтів і партнерів, то звинувачувати вам залишиться тільки самого себе. Визнайте: ви просто не в змозі знати все, що потрібно, знати всіх, кого потрібно, і ви не можете зробити всю роботу самі », – стверджує Стів Харві в своїй новій книзі« Мрій як жінка, перемагай як чоловік », передає Корупція.Спорт.

Просити не соромно
Результати численних наукових досліджень підтверджують, яким потужним знаряддям є прохання. Вчені довели, що люди, у яких щось просять, задовольняють прохання набагато частіше, ніж ми припускали. Більшість людей серйозно ставиться до чужих прохань. Так що, будь ласка, не соромтесь просити людей частіше.
Так як же просити так, щоб нам не відмовили? Ось шість принципів, які допоможуть отримати позитивну відповідь на ваше прохання.

Знайте собі ціну
Якщо ви не знаєте собі ціну, ви ставите свого опонента в ситуацію, коли він сам повинен наклеїти на вас «цінник». Знати собі ціну і привселюдно заявляти про це – різні речі. Припустимо, ви оцінюєте свою працю на 150 000 долл. На рік. Отже, треба прагнути, щоб ваша зарплата максимально наблизилася до цієї цифри. Спочатку зависьте цю цифру, щоб в ході переговорів можна було її знизити. Коли ви знаєте собі ціну, то з більшою ймовірністю отримаєте бажане.

Знайте, чого ви заслуговуєте
Часто люди, як правило, жінки, жертвують своїми інтересами заради інших. В цьому немає нічого хорошого. Безперечно, треба йти на компроміси, але не забувайте про себе. І важливо не плутати те, що ви заслужили, з тим, що хотіли б отримати, але ще не заробили.

Будьте конкретними
Ясно висловлюйте свої бажання. Якщо ви цього не робите, вам доведеться довше йти до своєї мети.

Не робіть припущень
Ніхто не вміє читати чужі думки. Не має значення, як добре ви знаєте людину, – він може не здогадуватися про ваші бажання, навіть якщо вони, на ваш погляд, більш ніж очевидні. Чітко озвучуйте, що вам потрібно.

Говоріть про свої цінності
Чітко викладайте свої пріоритети, щоб потім не шкодувати, що вчасно не зробили цього. Не поступайтеся своїми принципами, не робіть того, що ви не вважаєте правильним.

Відповідь «ні» – не остаточна відмова
Наприклад, ваш роботодавець або хтось ще може відмовити вам у проханні. Не спалюйте мости, як і не розривайте стосунки і не відмовляйтеся від того, що вам зараз пропонують. Погляньте на ситуацію очима вашого опонента.
Найгірше, що може статися, – вам просто відмовлять і все залишиться так, як є !