УКР
App for android App for apple

Як Рой Джонс: Ломаченку прочать шлях великого боксера

09/05/2018
Як Рой Джонс: Ломаченку прочать шлях великого боксера

12 травня пройде бій Ломаченко – Лінарес

12 травня чемпіон світу у другій напівлегкій вазі за версією WBO Василь Ломаченко (10-1, 8 КО) проведе бій проти володаря поясу WBA в легкій вазі Хорхе Лінареса (44-3, 27 КО).

Цей бій стане для Ломаченка дебютним в легкій вазі (до 61,2 кг). Ломаченко, який на даний момент є володарем титулу у другій напівлегкій вазі (до 58,9), спробує відібрати у Лінареса його чемпіонський пояс за версією WBA.

Катмен Василя Ломаченка Расс Анбер пояснив, чому українець змушений був піднятися в легкий дивізіон.

"Василю довелося піднятися в наступну вагову категорію, тому що у нього немає опонента, з яким можна битися. Він є жертвою тієї ж проблеми, що була свого часу і у Роя Джонса: відсутність добротного суперника. Всі думали, що для Василя таким стане Рігондо, але це був його чи не найлегший бій в кар'єрі.

Щоб дати Ломаченку нові виклики і побачити межі його сили, ми змушуємо його підніматися в вазі – 126, 130, 135 фунтів. Хочемо, щоб він бився з великими хлопцями, щоб показав, наскільки може бути крутим боксером. Якщо він буде сидіти в дивізіоні 130 фунтів, то буде битися з ноунеймами за невеликі гроші. Не буде ніякої уваги, ніякої величі в таких боях. Так що Ломаченку потрібно прийняти ці виклики.

Всі великі боксери, такі як Шугар Рей Робінсон, Рой Джонс, вони змушені були підніматися у вазі, битися з хлопцями, які більше за них і були більш небезпечними суперниками, щоб довести свою велич. Василь йде тим же шляхом", – зазначив фахівець в коментарі YouTube-каналі BazabetTV.