УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Як виглядає дівчина 18-річного щасливця “Динамо”: Тільки подивіться на цю юну красуню

11/08/2018
Як виглядає дівчина  18-річного щасливця “Динамо”: Тільки подивіться на цю юну красуню

Київське "Динамо" уклало п'ятирічний контракт з нападаючим "Дніпра-1" і молодіжної збірної України Владиславом Супрягою.

18-річний футболіст вже дав своє перше інтерв'ю в новому статусі і зізнався, що грати за киян – його мрія. Також трансфер Супряги вважає успішним і президент "Динамо" Ігор Суркіс.

В мережі вже активно починають обговорювати особу Супряги. Пропонуємо ближче познайомитися з Владиславом і чарівною блондинкою, фотографіями з якою він часто ділиться в соціальних мережах.

Дівчину новачка "Динамо" звати Даша Савіна, їй 18 років. У минулому вона професійно займалася бально-спортивними танцями, зараз вчиться в одному з Київських ВНЗ. Незважаючи на юний вік, Владислав і Дарина разом вже більше двох років.

До слова, Владислав Супряга народився в Одесі. Займатися футболом починав у ДЮСШ селища Сарати, що на Одещині. Згодом перейшов до академії дніпровського «Дніпра», яку закінчив у 2017 році. На той час Владислав вже викликався до лав юнацьких збірних України різних віків та вважався одним з найперспективніших нападників країни.