УКР
App for android App for apple

Яка квартира? Трикімнатна, на Липках – Беленюк

09/04/2016
Яка квартира? Трикімнатна, на Липках – Беленюк

Борець греко-римського стилю Жан Беленюк був визнаний найкращим спортсменом 2015 року. Саме тоді він став чемпіоном світу, а також срібним прізеном I Європейських ігор. Але не меншою, якщо не більшою нагородою стала довгоочікувана квартира, сертифікат на яку йому вручив під час церемонії "Герої спортивного року –2015" мер Києва Віталій Кличко.

– Я вже стільки чекав, що десь уже був упевнений, що довгоочікуваний сюрприз буде. Дуже хотів, щоб все вже, нарешті, збулося.

 

kjhfd

 

– Яка квартира, якщо не секрет?

– Трикімнатна, на Липках, двісті квадратних метрів (сміється). А якщо чесно, то десь на Позняках, вулицю точно зараз не скажу.

– Теж трикімнатна?

– Ні, кімната одна.

– А Верняєв з Радівіловим теж десь там?

– Так, ми будемо по сусідству, організуємо спортивне співтовариство (посміхається).

– Перед Олімпіадою в Ріо такий подарунок простимулює додатково, додасть якихось сил?

– Хочеться, щоб це стало доброю традицією нагороджувати такими подарунками чемпіонів Європи, світу, які цього потребують. Он Ігорю Радівілову ще після Олімпійських ігор не дали квартиру, він зараз живе на базі в Конча-Заспі. Сподіваюся, що ми були першопрохідці цієї справи і зараз воно піде за більш оптимальним сценарієм і наші чемпіони будуть жити в нормальних умовах.

– Дівчатам теж будуть давати квартири?

– У нас ніби як немає дискримінації за статевою ознакою (сміється). Сподіваюся, що всім гідним вручатимуть гідні подарунки – квартири, машини, будинки і все інше.