Якби не гол Роналду – “Ювентус” здобув би свою першу поразку в сезон

27/12/2018

Португальський нападник вийшов на заміну в другому таймі і зрівняв рахунок у виїзному матчі з "Аталантою"

"Ювентус" в гостях зіграв внічию з "Аталантою" в матчі 18-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустріч, що пройшла в Бергамо, завершилася з рахунком 2: 2. На другій хвилині гості вийшли вперед після автоголу футболіста "Аталанти" Берат Джімсіті.

М'яч на 24-й хвилині забив форвард господарів Дуван Сапата. Він же на 56-й хвилині зробив рахунок 2: 1. "Ювентус", який грав з 53-й хвилини вдесятьох після вилучення Родріго Бентанкура, відігрався завдяки голу Кріштіану Роналду (78-а хвилина), який вийшов на заміну в другому таймі.

Раніше стало відомо, що Кріштіану Роналду випустив власну гру для смартфонів. У грі потрібно створити унікального персонажа і бити штрафні удари.

"Ювентус" набрав 50 очок і лідирує в серії А. "Аталанта" з 25 очками посідає сьоме місце.