Євро-2016. Австрія програла Угорщині, Драгович заробив вилучення

14/06/2016

Збірна Угорщини виграла в команди Австрії в матчі першого туру групового етапу чемпіонату Європи-2016. Зустріч проходила в Бордо і завершилася з рахунком 0:2.

У першому таймі Австрія володіла незначною територіальною перевагою, але не зуміла створити великої кількості небезпечних моментів біля воріт суперника.

На 62-й хвилині Ласло Кляйнхайслер віддав шикарний пас між трьома захисниками на Адама Салаї в штрафний майданчик, той прийняв м'яч і в падінні відкрив рахунок. Через чотири хвилини Александар Драгович під час кутового біля чужих воріт пішов у грубий підкат і отримав другу жовту картку, залишивши австрійців удесятьох.

У кінцівці гри Золтан Штібер після передачі Тамаша Пріскін вийшов один на один з воротарем і акуратним "черпаком" з 12 метрів подвоїв перевагу своєї команди.