УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

“Ймовірно, це сталося в бою”: боєць UFC, Кріс Вайдман, отримав травму

05/12/2018
“Ймовірно, це сталося в бою”: боєць UFC, Кріс Вайдман, отримав травму

3-го листопада на турнірі UFC 230 в Нью-Йорку колишній чемпіон в середній вазі Кріс Вайдман зазнав поразки нокаутом від Роналдо Соуза, через якого був усунений Атлетичною комісією на 90 днів.

Однак, як повідомив  в інтерв'ю журналісту Аріелю Хельвані, процес відновлення може затягнутися на тривалий термін через травму шиї, отриману під час останнього поєдинку.

"Я трохи пошкодив шию. Ймовірно, це сталося в бою, тому що до нього з моєю шиєю був повний порядок. Приблизно через п'ять днів мій синок Колтон заплакав і дружина попросила мене за ним доглянути. Я ліг поруч з ним і всю ніч спав на незручный подушці, чим тільки погіршив своє пошкодження. Дружина вислухала від мене багато неприємних речей через те, що мені стало ще гірше", – сказав Вайдман.

Як би там не було, це не жарти і тепер Крісу Вайдманну належить залікувати травму шиї перш ніж відновити тренування і думати про повернення в Октагон. Поки говорити про терміни лікування передчасно, але якщо у нього дійсно міжпозвонкова грижа у шийному відділі, відновлення може затягнутися.