Юні рівненські кікбоксери вибороли призові місця на Кубку світу

16/05/2016

eee

Кубок світу з кікбоксингу за версією WAKO відбувся у Будапешті. Позмагатися до Угорщини приїхали понад 2000 спортсменів із 40 країн світу.

У складі збірної України від Рівненщини змагалися вихованці РО ФК «Будокан» : Данило Бочар, Данило Гук і Руденков Назар. Юних спортсменів супроводжували тренери Роман Кроль та Олег Герман.

Данило Бочар виступав у ваговій категорії до 37 кг. Провівши чотири поєдинки у розділі лоу кік-лайт здобув – 1 місце. У розділі лайт-контакт Данило провів один поєдинок та завершив його черговою перемогою, але враховуючи отриману травму під час боротьби за золото у лоу-лайті, тренер Данила, прийняв рішення зупинити подальшу участь свого вихованця у боротьбі.

Данило Гук, наймолодший спортсмен у збірній України, успішно дебютував на змаганнях міжнародного рівня. Провівши два поєдинки у ваговій категорії до 32 кг в розділі лайт-контакт боєць виборов бронзу.

Руденков Назар, виступав у ваговій категорії до 37 кг. Він провів на Кубку світу три поєдинки, але медалей здобути не зміг.