УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“З першою звела Лорак, з другою – доля”: Подивіться на другу дружину Олега Гусєва. Перед такою спокусницею важко встояти

04/04/2018
“З першою звела Лорак, з другою – доля”: Подивіться на другу дружину Олега Гусєва. Перед такою спокусницею важко встояти

Олег Гусєв народився в українському місті Степанівка в 1983 році. Почав футбольну кар'єру в рідному місті, а професійним футболістом ставши в київському «Арсеналі».

Влітку 2003 року переходить в київське «Динамо». Приблизно в той самий час отримує запрошення в збірну України. Після відмінної гри на чемпіонаті світу 2006 року півзахисником зацікавлюється французький «Ліон», але клуб не продає перспективного гравця.

Численні травми Олега Гусєва заважали повну мірою розвиватися талановитому півзахиснику. У 2008 році починається смуга невдач Гусєва.

Після підкату суперник Олег невдало приземляється й отримує травму (пошкодження хрестоподібних зв'язок).

Насилу набирає форму й вливається в основному складі «Динамо». У 2010 році новий тренер національної збірної України починає ставити Олега Гусєва на позицію правого захисника.

Легендарний футболіст успішний професійно, а що ж  відбувається в його особистому житті.

З першою дружиною Олесею Гусєв познайомився на концерті Ані Лорак. Їх роман швидко розвився, дуже скоро пара офіційно оформила свої відносини офіційно.

У шлюбі в них народився хлопчик Олексій. Проте свою дружину-красуню футболіст приховував. Широкий загал дізнався про неї після фотосесії, яка була присвячена Євро-2012.

У 2013 Олег і Олеся розлучилися. Сьогодні легендарний футболіст рука в руку йде зі своєю красивою дружиною – Марією. Познайомилися вони на гучній вечірці.

Про неї відомо. що вона закінчила університет іноземних мов, де вивчала китайську та англійську. Дівчина займалася модделінгом, а зараз повністю присвятила себе чоловікові та доньці Олександрі.

Олег розповідав, що його дружина добре готує і мріє відкрити свою кондитерську. Закоханні люблять дивувати один одного. Марія знімала музичні кліпи, які присвячувала коханому. Їхня маленька донька також вже з'являлась на публіці і брала участь у показі мод.