УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

За допінг: російський футболіст збіднів на мільйон

21/04/2018
За допінг: російський футболіст збіднів на мільйон

В епіцентрі скандалу опинився Ігор Денисов

У російському футболі спалахнув новий скандал, пов'язаний з проходженням допінг-контролю. Півзахисник Локомотива Ігор Денисов під час здачі проб у позазмагальний  період грубо образив офіцера допінг-контролю, за що тут же був оштрафований на мільйон рублів.

"Під час допінг-тестування на базі Локомотива Денисов образив офіцера допінг-контролю, залишивши грубу напис в протоколі. Все, що відбулося, абсолютно неприпустимо, і Російський футбольний союз з керівництвом Локомотива дуже оперативно відреагували на цю подію. Футболіст був оштрафований на один мільйон рублів. Також, як мені сказали, він буде змушений пропустити одну з найближчих ігор", – повідомила заступник генерального директора Російського антидопінгового агентства (РУСАДА) Маргарита Пахноцька.

У самому клубі також вибачилися за інцидент.

"ФК Локомотив шкодує про інцидент, пов'язаним з нерозумінням в процесі заповнення протоколу допінг – контролю. Клуб дав усі необхідні пояснення Російському антидопінговому агентству і Російському футбольному союзу, а футболіст приніс свої вибачення", – сказали в прес-службі Локомотива.

Все из-за допинга

Донецький Шахтар може не продовжити співпрацю з Даріо Срною. Про це повідомили ведучі передачі "Татотаке" Сергій Болотніков та Костянтин Андріюк.

За інформацією джерела, керівництво "гірників" не планувало продовжувати контракт з хорватом ще до скандалу з допінгом. Нинішня угода Срни з Шахтарем закінчується прийдешнім літом.

Також ведучий програми Костянтин Андріюк зауважив, що власник Шахтаря Рінат Ахметов образився на хорвата, який вирішив припинити свої виступи за "гірників" на час розслідування ситуації з допінгом. Це балканець зробив для того, щоб терміни дискваліфікації були поменше, але пожертвував він матчами Ліги чемпіонів, що і могло обурити президента. Хоча варто зазначити, що Даріо Срна як ні в чому не бувало знаходився у VIP-ложі на матчах Шахтаря в Лізі чемпіонів.