УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

За талановитого українського гравця просять 15 мільйонів євро

07/08/2018
За талановитого українського гравця просять 15 мільйонів євро

Президент футбольного клубу «Дніпро-1» Юрій Береза ​​спростував чутки, що 19-річний форвард команди і юнацької збірної України Владислав Супряга перейшов за один мільйон євро в київське «Динамо».

«Він не продається. А якщо Супряга і справді цікавий європейським топ-клубам (за чутками, нападника хотіли бачити у себе англійський «Манчестер Сіті», італійська «Рома», «Аякс» з Нідерландів – Прим.ред.), То нехай розщедрюються на 15 млн євро. За менші гроші ми не бачимо сенсу відпускати Супрягу. Його ровесник і колишній товариш по команді Лунін перейшов в «Реал» за 10 млн євро без урахування різних бонусів. Так чому ж ми повинні відпускати Влада за мізерну компенсацію, нехай навіть в «Динамо»? Всі переговори про його продаж починаються з цифри в 15 млн євро, а все інше – здогадки тролів з соцмереж », – заявив Береза ​​на своїй сторінці в Facebook.

Чим славний цей юний футболіст, що за нього правлять такі великі гроші? Владислав Супряга вважається одним з найталановитіших гравців України і цілком може вирости у велику зірку. У свої 19 років він є лідером юнацької збірної України, з якою цього літа дійшов до півфіналу чемпіонату Європи.
Нібито на цьому турнірі і став предметом пильної уваги скаутів ряду європейських клубів. Також Супряга – основний гравець свого клубу «Дніпро-1», якому він допоміг пробитися з другої ліги до першої. І все ж 15 млн євро, на думку експертів, явно завищена ціна для молодого футболіста, у якого ще вся кар'єра попереду. Схоже, керівництво «Дніпра-1», після того як на горизонті замаячив потенційний покупець Супряги, вирішило «накрутити» на ньому ціну.

Сам Владислав також спростував інформацію, що з'явилася в ЗМІ інформацію про те, що він підписав контракт з «Динамо». Футболіст повідомив, що чув про інтерес киян, але ніяких угод з ними не підписував.