Запорізький “Металург” вирвав перемогу у “Карпат”

06/04/2015

6255_metalurg

Команда Анатолія Чанцева здобула вольову перемогу над "Карпатами".

В останньому матчі 18-го туру чемпіонату України запорізький "Металург" обіграв львівські "Карпати". Поєдинок у Запоріжжі у неділю завершився з рахунком 2:1 на користь команди Анатолія Чанцева.

Гості першими відкрили рахунок: на 35-й хвилині Вадим Страшкевич вивів "Карпати" вперед. Відігратися і вийти вперед "Металургу" вдалося наприкінці другого тайму, коли голи з різницею в хвилину забили Віталій Лисицький (з пенальті) та Олександр Каплієнко.

Після цього матчу запорізький "Металург" набрав 18 очок, а у "Карпат" залишилося п'ять і останнє місце в турнірній таблиці,

"Металург" Запоріжжя – "Карпати" – 2:1 (0:1)

Голи: Лисицький (79, пен), Каплієнко (80) – Страшкевич (35)

Металург З – Старцев, Каплієнко (Рудика, 87), Кузнецов, Баліч, Орелесі, Гвілія, Юсов (Платон, 60), Пашаєв, Лисицький, Татарка (Жураховський, 67), Кулач.

Карпати – Мисак, Чачуа, Страшкевич (Швед, 60), Новотрясов, Мірошниченко, Кльоц (Сергійчук, 66), Карноза (Голодюк, 18), Гітченко, Худоб'як, Костевич, Кожанов.

Попередження: Каплієнко (11), Гітченко (16), Новотрясов (84), Орелесі (90).

Джерело: Korupciya.sport