УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Збірна України не виступатиме на заключному етапі Кубка світу в Сочі

19/02/2019
Збірна України не виступатиме на заключному етапі Кубка світу в Сочі

Збірна України з санного спорту не буде виступати на заключному етапі Кубка світу, який пройде в Сочі з 23 по 24 лютого.  Про це повідомив ТАСС виконавчий директор Федерації санного спорту Росії (ФССР) Станіслав Тюрін.

"На етапі Кубка світу в Сочі виступлять саночники, що представляють 14 країн, – сказав Тюрін. – Термін подачі заявок закінчився 15 лютого. Команди України серед учасників турніру немає. Всього отримають акредитації близько 115 спортсменів і тренерів".

Як повідомив представник ФССР, учасники змагань будуть розміщені в двох готелях, розташованих неподалік від санно-бобслейній траси.

Раніше з'явилися повідомлення, що Україна відмовилася брати участь в зимовій Універсіаді-2019 в Красноярську.

Однак в Мінспорту спростували ці заяви, уточнивши, що рішення про участь збірної України в зимовій Універсіаді-2019 знаходиться в межах компетенції міністерства освіти і науки, а точніше – в межах компетенції комітету з фізичного виховання та спорту міністерства і освіти України.

Позиція Мінспорту щодо участі українських спортсменів в змаганнях на території Росії залишається незмінною: підготовка і участь збірних команд в таких змаганнях не фінансується з державного бюджету України, як і виплата відповідних призових тощо.

Також у відомстві заявили, що міністерство молоді та спорту України не надає коментарі і не відповідає на інформаційні запити російських ЗМІ з 2014 року.

"Усі ризики перебування спортсменів на території країни-агресора беруть на себе федерації з видів спорту та самі спортсмени", – сказано в офіційному повідомленні Мінспорту.