Інші види спорту

Збірна України розгромила Румунію у відборі на Олімпіаду-2018

11/02/2016

Збірна України ефектно стартувала в кваліфікації на Олімпійські ігри 2018 року.
У першому матчі в японському Саппоро наші хокеїсти розгромили Румунію з рахунком 3:0. "Жовто-сині" знервовано почали зустріч, вже у першому періоді заробивши в цілому 14 хвилин штрафу. Підопічні Олександра Савицького придивлялися до суперника, проте вже після перерви взяли гру під свій контроль.

662183

Другий період видався неймовірно ударним. Українці завдали 23 кидки по румунських ворітах, два з яких увінчалися успіхом – забивали Владислав Луговий і Андрій Міхнов. Вирішальну шайбу незадовго до закінчення зустрічі закинув Денис Ісаєнко.

Наступний матч наша команда проведе 12 лютого проти Хорватії.

Олімпійські Ігри – 2018. Відбірковий турнір

Група J

Україна – Румунія – 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Шайби : 1: 0 – Луговий (Кузьмик, Міхнов) – 29:32; 2:0 – Міхнов (Бондарєв) – 38:19; 3:0 – Ісаєнко (Гніденко, Кіча) – 54:35.

УКРАЇНА : Захарченко (Шевчук) – Толстушко, Петрухно, Захаров (К), Карпенко, Бабинець – Ісаєнко, Романенко (А), Кіча, Петранговський, Гніденко – Андрейків, Побєдоносцев, Міхнов, Бондарєв (А) – Алексюк, Таран, Луговий, Бойков, Кузьмик.