УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Жану Беленюк заборонили у Росії підняти український прапор

28/04/2018
Жану Беленюк заборонили у Росії підняти український прапор

Борець хотів виступити на чемпіонаті Європи

Олімпійський срібний призер-2016 борець греко-римського стилю Жан Беленюк у своєму Інстаграмі заявив, що йому заборонили їхати на чемпіонат Європи в Каспійськ. За словами українця, він зробив все можливе, щоб взяти участь у змаганнях, які пройдуть в Росії.
 
"Не хочу вдаватися в подробиці, зазначу лише, що ми до останнього боролися за право їхати на ці змагання і, ручаюся, доклали б всі свої сили, щоб підняти український прапор і на цьому всеєвропейском форумі! Було витрачено багато сил, часу, нервів і здоров'я для того, щоб підготуватися належним чином, але зараз розумію, що все було даремно… В майбутньому все зміниться, і політична кон'юнктура в тому числі, як це було неодноразово, але ніхто не поверне спортсменам їх молодість і можливість, будучи молодим і сильним, проявити себе! Чесно зізнаюся, незважаючи на те, що посміхаюся на фото, всередині "скребуть кішки", чоловіки повинні вміти часом приховати свої справжні емоції!", – написав Беленюк.


 

 

Спасибо огромное @zlatkin_leather за предоставленную крутую сумку с изображением меня с украинским флагом после победы на чемпионате Европы 2016! Очень символично, что она дошла ко мне в преддверии чемпионата Европы, который пройдет в российском Каспийске и на который, к своему глубокому сожалению, мне ехать запретили за неделю до выезда! Не хочу вдаваться в подробности, отмечу лишь, что мы до последнего боролись за право ехать на эти соревнования и, ручаюсь, приложили бы все свои силы, чтобы поднять украинский флаг и на этом всеевропейском форуме! Была потрачена масса сил, времени, нервов и здоровья для того, чтобы подготовиться должным образом, но сейчас понимаю, что все было зря… В будущем все поменяется, и политическая конъюнктура в том числе, как это было неоднократно, но никто не вернёт спортсменам их молодость и возможность, будучи молодым и сильным, проявить себя! Честно признаюсь, невзирая на то, что улыбаюсь на фото, внутри "скребут кошки", мужчины должны уметь порой скрыть свои истинные эмоции! Спасибо Диме за сумку! У меня всё!

Публикация от ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ⓏⒽⒶⓃ ⒷⒺⓁⒺⓃⒾⓊⓀ (@zhanbeleniuk)