УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Зідан покинув Реал. Що буде далі з командою?

31/05/2018
Зідан покинув Реал. Що буде далі з командою?

Француз виграв з Реалом три поспіль Ліги чемпіонів, але залишає команду.

Головний тренер мадридського Реала залишив свою посаду. Про це француз заявив на сьогоднішній позаплановій прес-конференції.

"Я прийняв рішення не продовжувати роботу у наступному сезоні. Необхідно, щоб команда перемагала і далі, і для цього потрібні зміни", – заявив коуч.

Зідан подякував гравцям, керівництву Реала та фанатам команди за підтримку.

"Можливо, ви побачите мене пізніше. Мадрид дав мені все, і я буду тут, наближеним до цього клубу, все своє життя. Для мене моє рішення ясне, хоча для багатьох це не має сенсу, але для мене настав час внести зміни", – додав Зізу.

Реал був першим тренерським досвідом Зідана на професійному рівні. З мадридцями він виграв три поспіль Ліги чемпіонів, встановивши абсолютний рекорд турніру. У 2017 році мадридці під керівництвом француза також стали чемпіонами Іспанії.

Хто саме тренуватиме Реал у наступному сезоні, невідомо. Своїх планів щодо наступної тренерської работи Зідан не розкривав.

"Я хочу подякувати за вашу відданість справі, вашу любов і все, що ви зробили для Реала в ці роки, це не прощання, ми скоро побачимося. Якщо йому потрібна перерва, він теж на це заслуговує. Після перемоги в Лізі чемпіонів це несподіване рішення, але ми можемо тільки прийняти його і поважати", – заявив президент Реала Флорентіно Перес.