УКР
App for android App for apple

“Зміна громадянства”: Усик зробив гучну заяву

04/08/2018
“Зміна громадянства”: Усик зробив гучну заяву

Боксер зазначив, що пропозицій щодо зміни громадянства йому не надходило.

Абсолютний чемпіон світу з боксу українець Олександр Усик розповів, як ставиться до чуток про можливу зміну ним громадянства.

Боксер недвозначно заявив, що не планує міняти громадянство. При цьому він зазначив, що таких пропозицій йому не надходило.

“Мені ніхто ніколи не пропонував змінити громадянство. Якщо б мені навіть запропонували, я ж українець. Навіщо мені міняти громадянство? У мене є країна, є паспорт, є будинок. У мене все є”, – сказав боксер.

Зазначимо, днями екс-чемпіон світу в суперважкій вазі і депутат Держдуми РФ Микола Валуєв “пригрозив”, що Україна може втратити Олександра Усика через “цькування”.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що український боксер Олександр Усик розповів, що не має наміру займатися політикою, його це не цікавить.

Додамо, абсолютний чемпіон світу з боксу українець Олександр Усик, який отримав звання суперчемпіона WBO, відмовився від регалій Героя України.

Нагадаємо також, відомі журналісти Аркадій Бабченко і Сергій Лойко посварилися в Facebook, обговорюючи перемогу українського боксера Олександра Усика в Москві. При цьому Лойко назвав Бабченка “диванним героєм”, а останній у відповідь нецензурно “послав” Лойка.