УКР
App for android App for apple

Знову змінився фаворит: Новий прогноз букмекерів на поєдинок Усик – Гассієв

21/07/2018
Знову змінився фаворит: Новий прогноз букмекерів на поєдинок Усик – Гассієв

Провідні букмекерські контори знову змінили ставки на фінал Всесвітньої суперсерії боксу (WBSS) між українцем Олександром Усиком і росіянином Муратом Гассієвим. 

Якщо спочатку явним фаворитом бою вважався наш співвітчизник, то тепер у лідери вийшов його суперник.

Поставити на перемогу Гассієва можна з коефіцієнтом 1,80 (спочатку було – 3,20). Водночас тріумф українського боксера оцінюється котируванням 2,00 (було – 1,36). Показники на нічийний результат за рішенням трьох суддів досягають рівня 19,00. 

Однак нічия за регламентом змагань неможлива. У разі, якщо на трьох картках основних рефері буде зафіксований мир, то буде враховано рішення додаткового судді.

Українець Олександр Усик в суботу, 21 липня, проведе фінальний поєдинок Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS) проти росіянина Мурата Гассієва. Зустріч двох чемпіонів світу пройде на арені спорткомплексу "Олімпійський" у Москві. Обозреватель проведе онлайн-трансляцію бою Усик – Гассієв. Початок вечора боксу – о 18:00 за київським часом.

ДЕ ДИВИТИСЯ БІЙ УСИК – ГАССІЄВ

Поєдинок українця і росіянина можна буде подивитися в ефірі телеканалу "Інтер". Традиційно тут глядачам буде запропоновано аналітична студія за участю експертів і журналістів.

Крім того, пряму трансляцію з Москви проведуть російські мовники "Матч ТВ" і "Матч! Боєць".